
A Kardashian család jó néhány ingatlannal rendelkezik, és minden egyes ház kialakítására és berendezésére rengeteg figyelmet fordítottak. Igazi gyöngyszem közöttük Khloé Kardashian egykori kaliforniai rezidenciája, amely buja növényzettel körülvett hatalmas terasszal és kültéri medencével is büszkélkedhet. A 18 millió dolláros villa tágas tereit stílussal, eleganciával és némi marokkói hatással töltötte meg Marytn Lawrence Bullard belsőépítész, aki Cher malibui házának kialakításáért is felelt.
Fények és színek játéka
Martyn gyakran alkalmazza a marokkói stílus elemeit munkái során. Khloé villájában is felismerhetjük a jellegzetes vonásokat: a színes csempéket és burkolatokat, a fém függőlámpákat, a festett fa bútorokat és a geometrikus mintákat. Ahogy a marokkói otthonokat, úgy ezt a villát is a színek, formák és fények játékajellemzi.
Kattints IDE és nézd meg a képgalériát!
A tervező által megosztott bejegyzésben a szobák mellett a hangulatos mediterrán teraszt is megcsodálhatjuk, melynek középpontjában egy hatalmas kőasztal és két nagy felfüggesztett kanapé áll. A háttérben pedig egy jellegzetes udvari szökőkutat és egy hatalmas medencét is láthatunk.
A tökéletesen kialakított beszélgetősarok
Khloé teraszának elrendezése egyszerű, ugyanakkor tökéletes társasági összejövetelekhez. Egy hatékony technikát alkalmaztak a kialakításnál, ami az egyensúly megteremtésére fókuszál.
Az ülések elhelyezésénél ugyanis nagyon fontos az optimális távolság megtalálása: ne kerüljenek zavaróan közel, de túl messze sem egymástól a beszélgetőpartnerek. A finom anyagok, lágy textúrák és meleg színek alkalmazása barátságos és bensőséges hangulatot teremt.
Azonban figyelni kell arra, hogy a szemkontaktus felvételét ne akadályozzák dísztárgyak, éppen ezért az alacsony asztal a kis virágdísszel nagyszerű választás. Kültéri beszélgetősarok esetén a megfelelő árnyékolásra is gondolni kell, és a tükröződő felületek is kerülendőek, mert a visszaverődő napfény zavaró lehet. Praktikus megoldás két nagyobb kanapét elhelyezni egymással szemben, mert így a beszélgetőpartnerek választhatnak, hogy egymás mellé vagy egymással szemben üljenek, a köztük lévő kapcsolattól és a beszélgetés jellegétől függően.